Poskytované služby 

Tepovanie

Tepovanie

Poskytujeme služby tepovania domácností a

firiem. Tepujeme sedacie súpravy, kancelárske stoličky, koberce, ale aj postele, vozidlá atď. Pracujeme s kvalitnými tepovacími prostriedkami, kde v 99 % prípadoch vieme garantovať úplné odstránenie nečistôt.

Stavebné práce

Stavebné práce

Stavebné práce a drobné stavebné úpravy. Jedná sa o profesionálne obkladačské práce, pokládky laminátovej / vinylovej podlahy, rekonštrukcie bytových jadier, vnútorné zateplenie bytu a mnoho ďalších činností.

Zámočnícke práce

Zámočnícke práce

Výmeny vložiek. Montáž prídavných zámkov. Montáž bezpečnostných kovaní. Bezplatné obhliadky a poradenstvo u vás doma. Zjednocovanie vložiek. Systém hlavného a generálneho kľúča. Prekódovanie vložiek. Otváranie, servis plastových, hliníkových a drevených dverí.



Sadrokartonárske práce

Sadrokartonárske práce

Dokonalý vzhľad, špičková kvalita, expresná finalizácia, spoľahlivá práca - a to všetko na kľúč! Sadrokartón patrí k populárnym materiálom a k efektívnym riešeniam pri rekonštrukciách interiérov. Využite naše profesionálne sadrokartonárske práce, získajte cenovú ponuku a presvedčte sa o tom, že aj vaše bývanie môže byť bývaním snov!

Elektrikárske práce

Elektrikárske práce

Poskytujeme montáž elektrických zariadení, jednorazovú alebo pravidelnú údržbu elektrických zariadení a elektroinštalácií. Komplexnosť poskytovaných služieb dopĺňame odbornými prehliadkami a skúškami elektrických zariadení podľa platných legislatívnych predpisov. Vysoká odbornosť, vzdelávanie a dlhoročné profesijné skúsenosti našich pracovníkov sú zárukou vysokej kvality nami realizovaných prác.

Vodoinštalatérske práce

Vodoinštalatérske práce

Zabezpečujeme práce spojené s výmenou sanity, inštaláciu všetkých domácich vodovodných zaradení, inštalácia potrubí
armatúr.

Upratovanie

Upratovanie

Našim klientom poskytujeme možnosť jednorazového alebo pravidelného upratovania ich prevádzok alebo domova. Náš personál je kvalifikovaný, aby spĺňal všetky požiadavky a zabezpečil spokojnosť klienta. Zabezpečujeme bezplatné obhliadky a cenovú ponuku šitú na mieru podľa požiadaviek.

Konzultácie s interiérovým dizajnérom

Konzultácie s interiérovým dizajnérom

Potrebujete poradiť s materiálovým riešením vášho vysnívaného domova alebo kancelárie? Interiérový dizajnér vám vyhotoví návrh, dispozičné riešenia, vhodné farebné prevedenie a pomôže s výberom solitérov, ktoré sa vám rozmerovo aj štýlovo hodia do vášho bývania. 2D dispozičné riešenia, 3D pohľady vášho interiéru, alebo vám stačí iba konzultácia s naším interiérovým dizajnérom? Vytvorenie MOODBOARDu, voľba materiálov (kombinácia prvkov - drevo, kameň, oceľ, atď. ), odborné poradenstvo.

 

Umývanie okien a presklených plôch

Umývanie okien a presklených plôch

Zabezpečujeme umývanie všetkých presklených plôch bez ohľadu na výšku alebo rozmer. Náš tím dokáže zabezpečiť umytie vašich okien či už formou horolezcov alebo prostredníctvom plošín. Konečný postup prác sa vždy dohodne dopredu pri obhliadke projektu.

Čistenie fasád

Čistenie fasád

Čistenie fasád firiem, skladových priestorov, ale aj rodinných domov a garáží tlakovým systémom. Rôzne druhy kamenných, kovových, laminátových a plastových povrchov. Používame špeciálne prípravky vyššej kvality šetrné k životnému prostrediu. Možnosť čistenia vo výškach.

Údržba exteriéru, kosenie trávnikov a úprava záhra

Údržba exteriéru, kosenie trávnikov a úprava záhrad

Kosenie a kultivácia trávnatých plôch, strihanie

stromov a živých plotov, výsadba určitých druhov okrasných rastlín a drevín. Mulčovanie, likvidácia náletových drevín a burín, čistenie parkovísk a zámkových dlažieb. Letná a zimná údržba. Možnosť návrhu kompletného projektu záhrady až po samotnú realizáciu.

Maľovanie

Maľovanie

Interiérové a exteriérové nátery. Práca s rôznymi typmi farieb. Armovanie stien, rôzne druhy a spôsoby maľby. Poradenstvo pri výbere interiérových a exteriérových náterov. Možnosť valcovania alebo striekania náteru.